Tylenol

Anonim

Tylenol® 325 mg
(paracetamol) Normale sterkte

BESCHRIJVING

Actief ingrediënt

Acetaminophen Regelmatige sterkte

Drugs feiten

Actief bestanddeel (in elke caplet) Acetaminophen 325 mg

INDICATIES

Doel

Pijnverlichter / koorts reducer

Blijf buiten het bereik van kinderen

Dit pakket is alleen bedoeld voor institutioneel gebruik. Houd dit en alle drugs buiten het bereik van kinderen.

Toepassingen

Uitsluitend voor gebruik door ziekenhuizen en overheid

Verlengt tijdelijk lichte pijntjes en -kwalen door: de gebruikelijke verkoudheid, hoofdpijn, rugpijn, lichte pijn van artritis, kiespijn, menstruatiekrampen uit premenstruaal gebied, en vermindert tijdelijk koorts.

DOSERING EN ADMINISTRATIE

Routebeschrijving

Richtingen nemen niet meer dan aangegeven (zie OVERDOSE WAARSCHUWING )

volwassenen en kinderen 12
jaar en ouder
  • neem 2 capsules per 4 tot 6 uur terwijl de symptomen duren
  • neem niet meer dan 12 capsules in 24 uur
  • niet meer dan 10 dagen gebruiken, tenzij voorgeschreven door een arts
kinderen van 6-11 jaar
  • neem elke 4 tot 6 uur 1 capsule per keer als de symptomen aanhouden
  • neem niet meer dan 5 capsules in 24 uur
  • niet meer dan 5 dagen gebruiken, tenzij voorgeschreven door een arts
1 kinderen jonger dan 6 jaarGebruik dit volwassen product niet bij kinderen jonger dan 6 jaar: dit geeft meer dan de aanbevolen dosis (overdosis) en kan leverschade veroorzaken.

HOE GELEVERD

Inactieve ingredienten

Carnaubawas, ricinusolie, maïszetmeel, FD & C rood # 40 aluminiummeer, hypromellose, magnesiumstearaat, poedervormige cellulose, gepregelatiniseerd zetmeel, propyleenglycol, schellak, natriumzetmeelglycolaat, titaniumdioxide.

opslagruimte

Bewaren tussen 20-25 ° C (68-77 ° F)

anders

Zie Nieuwe WAARSCHUWINGEN-informatie

BIJWERKINGEN

Geen informatie verstrekt.

DRUGS INTERACTIES

Geen informatie verstrekt.

WAARSCHUWINGEN

Niet gebruiken als het zakje geopend is

Leverwaarschuwing: dit product bevat paracetamol. Ernstige leverschade kan optreden als:

  • volwassene neemt meer dan 12 caplets in 24 uur, wat de maximale dagelijkse hoeveelheid is
  • het kind neemt meer dan 5 doses in 24 uur, wat de maximale dagelijkse hoeveelheid is
  • ingenomen met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten
  • volwassen heeft elke dag 3 of meer alcoholische dranken tijdens het gebruik van dit product.

Gebruik niet

  • met een ander geneesmiddel dat acetaminophen bevat (op recept of zonder recept verkrijgbaar). Als u niet zeker weet of een geneesmiddel paracetamol bevat, vraag het dan aan een arts of apotheker.
  • als u allergisch bent voor paracetamol of een van de niet-actieve ingrediënten in dit product

Stop het gebruik en vraag een arts als

  • pijn wordt erger of duurt meer dan 10 dagen bij volwassenen
  • pijn wordt erger of duurt meer dan 5 dagen bij kinderen onder de 12 jaar
  • koorts wordt erger of duurt meer dan 3 dagen
  • er treden nieuwe symptomen op
  • roodheid of zwelling is aanwezig

Dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening.

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, vraag dan een zorgverlener voor gebruik.

Buiten het bereik van kinderen houden.

Vraag v3o3or gebruik een arts als de gebruiker leverziekte heeft

Vraag een arts of apotheker v3o3or gebruik of de gebruiker bloedverdunnende drug warfarin neemt.

VOORZORGSMAATREGELEN

Geen informatie verstrekt.

OVERDOSERING

Inname van meer dan de aanbevolen dosis (overdosis) kan leverschade veroorzaken. In geval van overdosering, zoek medische hulp of neem direct contact op met een Antigifcentrum. (1-800-222-1222) Snelle medische zorg is van cruciaal belang voor zowel volwassenen als kinderen, zelfs als u geen tekenen of symptomen bemerkt.

CONTRA

Geen informatie verstrekt.

KLINISCHE FARMACOLOGIE

Geen informatie verstrekt.

PATIËNT INFORMATIE

Leverwaarschuwing : dit product bevat paracetamol. Ernstige leverschade kan optreden als:

  • volwassene neemt meer dan 12 caplets in 24 uur, wat de maximale dagelijkse hoeveelheid is
  • het kind neemt meer dan 5 doses in 24 uur, wat de maximale dagelijkse hoeveelheid is
  • ingenomen met andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten
  • volwassen heeft elke dag 3 of meer alcoholische dranken tijdens het gebruik van dit product.

$config[ads_text5] not found

Gebruik niet

  • met een ander geneesmiddel dat acetaminophen bevat (op recept of zonder recept verkrijgbaar). Als u niet zeker weet of een geneesmiddel paracetamol bevat, vraag het dan aan een arts of apotheker.
  • als u allergisch bent voor paracetamol of een van de niet-actieve ingrediënten in dit product

Stop het gebruik en vraag een arts als

  • pijn wordt erger of duurt meer dan 10 dagen bij volwassenen
  • pijn wordt erger of duurt meer dan 5 dagen bij kinderen onder de 12 jaar
  • koorts wordt erger of duurt meer dan 3 dagen
  • er treden nieuwe symptomen op
  • roodheid of zwelling is aanwezig

Dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening.

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, vraag dan een zorgverlener voor gebruik.

Buiten het bereik van kinderen houden.

Vraag v3o3or gebruik een arts als de gebruiker leverziekte heeft

Vraag een arts of apotheker v3o3or gebruik of de gebruiker bloedverdunnende drug warfarin neemt.

Populaire Categorieën