Benadryl

Anonim

BENADRYL® Allergie
(diphenhydramine) tabletten

BESCHRIJVING

Benadryl® Allergy bevat de histamine-blokkerende difenhydramine. Dit product verlicht: loopneus; niezen; jeukende waterige ogen; jeukende keel.

Ingrediënt

actief ingrediënt
(in elke capsule)
Doel
Diphenhydramine HCl 25 mgantihistaminicum

Inactieve ingredienten

candelillawas, colloïdaal silicondioxide, crospovidon, hypromellose, microkristallijne cellulose, polyethyleenglycol, providon, voorgegelatineerd zetmeel, zetmeel, stearinezuur, titaandioxide en talk

* Effecten op de totale nasale symptomen met Benadryl® Allergy (diphenhydramine) 50 mg driemaal daags. Gebruik zoals aangegeven.

INDICATIES

Benadryl® Allergie (difenhydramine) Gebruik

  • tijdelijk verlicht deze symptomen als gevolg van hooikoorts of andere bovenste luchtwegallergieën:
    • loopneus
    • niezen
    • jeukende waterige ogen
    • jeuk van de neus of keel
  • tijdelijk verlicht deze symptomen als gevolg van de verkoudheid:
    • loopneus
    • niezen

DOSERING EN ADMINISTRATIE

Routebeschrijving

  • gebruik niet meer dan aangegeven (zie OVERDOSE waarschuwing)

volwassenen en kinderen van 12 jaar en ouder 25 mg tot 50 mg (1 tot 2 capsules).
kinderen van 6 tot onder de 12 jaar 12, 5 mg ** tot 25 mg (1 capsule).
kinderen jonger dan 6 jaar een dokter raadplegen

** Er is geen 12, 5 mg doseringssterkte beschikbaar in Benadryl (diphenhydramine) ® Allergy Kapseals®-capsules.

Andere informatie

  • bewaar bij 59 ° tot 77 ° F op een droge plaats
  • Bescherm tegen licht

HOE GELEVERD

Beschikbaar in:
Ultratabs®-tabletten: doos met 24's, 48's en 100's
Kapseals®-capsules: doos met 24's en 48's

FDA rev-datum: 7/1/1997

BIJWERKINGEN

Bij gebruik van dit product:

  • gemarkeerde slaperigheid kan voorkomen
  • Vermijd alcoholische dranken
  • alcohol, kalmerende middelen en kalmerende middelen kunnen de slaperigheid verhogen
  • prikkelbaarheid kan voorkomen, vooral bij kinderen
  • wees voorzichtig bij het besturen van een motorvoertuig of het bedienen van machines

DRUGS INTERACTIES

Vraag v3o3or gebruik een arts of een apotheker als u kalmeringsmiddelen of kalmeermiddelen neemt.

WAARSCHUWINGEN

Alcoholwaarschuwing : als u dagelijks 3 of meer alcoholische dranken gebruikt, vraag dan aan uw arts of u paracetamol of andere pijnstillers / koortsverlagers moet gebruiken. Acetaminophen kan leverschade veroorzaken.

VOORZORGSMAATREGELEN

Geen informatie verstrekt.

OVERDOSERING

Waarschuwing over overdosis : inname van meer dan de aanbevolen dosis kan leverbeschadiging veroorzaken. In geval van overdosering, zoek medische hulp of neem direct contact op met een Antigifcentrum. Snelle medische zorg is van cruciaal belang voor zowel volwassenen als kinderen, zelfs als u geen tekenen of symptomen bemerkt

CONTRA

Geen informatie verstrekt.

KLINISCHE FARMACOLOGIE

Geen informatie verstrekt.

PATIËNT INFORMATIE

Gebruik niet

  • met een ander product dat een van deze actieve ingrediënten bevat
  • als u nu een voorgeschreven monoamineoxidaseremmer (MAOI) (bepaalde geneesmiddelen voor depressie, psychiatrische of emotionele aandoeningen of de ziekte van Parkinson) inneemt, of gedurende 2 weken na het stoppen van het MAOI-medicijn. Als u niet weet of uw recept een MAO-remmer bevat, vraag dan een arts of apotheker voordat u dit product gebruikt.
  • met elk ander product dat difenhydramine bevat, zelfs een product dat op de huid wordt gebruikt.

Vraag v3o3or gebruik een arts als u hebt

  • hartziekte
  • glaucoma
  • schildklier aandoening
  • suikerziekte
  • moeite met urineren vanwege een vergrote prostaatklier
  • hoge bloeddruk
  • een ademhalingsprobleem zoals emfyseem of chronische bronchitis
  • hoest vergezeld van overmatig slijm (slijm)
  • aanhoudende of chronische hoest zoals optreedt bij roken, astma of emfyseem

$config[ads_text5] not found

Vraag v3o3or gebruik een arts of een apotheker als u kalmeringsmiddelen of kalmeermiddelen neemt

Bij gebruik van dit product

gebruik niet meer dan alleen gericht

  • gemarkeerde slaperigheid kan voorkomen
  • Vermijd alcoholische dranken
  • alcohol, kalmerende middelen en kalmerende middelen kunnen de slaperigheid verhogen
  • wees voorzichtig bij het besturen van een motorvoertuig of het bedienen van machines
  • prikkelbaarheid kan voorkomen, vooral bij kinderen

Stop het gebruik en vraag een arts als

  • roodheid of zwelling is aanwezig
  • keelpijn is ernstig
  • je wordt nerveus, duizelig of slapeloos
  • er treden nieuwe symptomen op
  • koorts wordt erger of duurt meer dan 3 dagen
  • pijn, hoest of verstopte neus wordt erger of duurt meer dan 5 dagen (kinderen) of 7 dagen (volwassenen)
  • keelpijn duurt langer dan 2 dagen, wordt vergezeld of gevolgd door koorts, hoofdpijn, huiduitslag, zwelling, misselijkheid of braken
  • hoest komt terug of treedt op met uitslag of hoofdpijn die duurt. Dit kunnen tekenen zijn van een ernstige aandoening.

Als u zwanger bent of borstvoeding geeft, vraag dan een zorgverlener voor gebruik.
Buiten het bereik van kinderen houden .

Vragen?

bel 1-800-524-2624 (Engels / Spaans), doordeweeks, 9.00 - 17.00 uur EST.

Populaire Categorieën